mohammad

نرده استيل

نرده در ابتدا صرفا به منظورحفظ امنيت در ساختمان باب شد ولي با توجه به روحيه ايده آل گراي انسان كم كم بحث جلوه و كيفيت بيشتر، پاي نرده استيل يا فولاد را به ساختمان ها باز كرد. استنلس استيل يا فولاد هاي ضد زنگ آلياژهايي بر پايه آهن هستند كه شامل حداقل 10.5% كروم باشند، اين آلياژ نسبت به جنس نسل قديم نرده هاي آهني تغييرات چشمگيري داشته و به دور از معايب آهن محاسني هم دارد كه خاصيت ضد زنگ زدگي و پوسيدگي و مقاومت در برابر حرارت از آن جمله مي باشد. في الواقع افزودن عناصر ديگر به آهن در ايجاد خواص بي نظير آلياژ حاصله شايان ذكر است. مثلا باافزودن كروم به آهن، استيل ضد زنگ يا استينلس استيل به دست مي آيد كه در برابر خوردگي هاي مختلف مقاومت بالايي دارد. از سوي ديگر خواص فلزي بهبود يافته استيل از نظر انبساط و دوام، آنتي باكتريال بودن و سهولت تميز كاري استيل، اين نسل نرده استيل را مبدل به كالاي مورد علاقه براي منازل، مكان هاي عمومي ،رستوران ها و .... نموده است.
ظاهر لوكس و براق اين نوع نرده نقره اي زيبا نقش بسزايي در طراحي داخلي و خارجي ايفا مي كند و با لبه هاي صاف، صيقلي و پوليش خورده خود ايمني، زيبايي و ظرافت را براي بنا به ارمغان مي آورد.
ساخت و نصب سريع نرده هاي محكم و امن استيل با يراق آلات انتخابي شما ميسر است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۵:۰۱ توسط:mohammad موضوع:

تابلو چلنيوم

شركت آريو پاسارگاد به عنوان يكي از اولين سازنده هاي تابلو چلنيوم با سابقه اي طولاني تجارب گسترده اي در زمينه ساخت حروف چلنيوم را دار مي باشد كه در رزومه اين شركت موجود است. رضايت اكثريت مشتريان از كيفيت و قيمت تابلو چلنيوم اين شركت نشان دهنده حركت به جلوي اين شركت دارد كه اميد است بتوانيم همانند ديگر همكاران عزيز و پر تلاش تابلوساز، تابلوسازي اين صنعت را به صورت 100% بومي نماييم.


لبه چلنيوم هاي اصلي ضخيم ميباشد و حروف ساخته شده بعد از ساخت از استحكام خوبي برخوردار ميشود مخصوصا حروف هاي درشت و بزرگ ، به همين دليل است كه تابلوسازهاي با تجربه براي ساخت حروف بزرگ از لبه هاي اصلي استفاده مي نمايند. رنگ لبه هاي چلنيوم اصلي در برابر نور آفتاب و تغييرات جوي در طي ساليان ثابت بوده و تغيير رنگ نداده و هميشه براق خواهد بود. ولي لبه هاي چيني نازك ميباشد و اين نازكي در بعضي از مارك ها به حدي ميباشد كه با كوچكترين فشار تغيير حالت ميدهند و يا سوراخ ميشوند، در عوض براي سازنده حروف، كار كردن با آن بسيار آسان ميباشدواز اين لبه ها براي ساخت حروف هاي كوچك ميتوان استفاده كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۴:۲۵ توسط:mohammad موضوع:

تابلو سازي

شركت آريو تابلو نماي پاسارگاد در سال 1381 فعاليت خود را در زمينه تابلو سازي و نماي ساختمان آغاز نمود.

اين شركت با بهره گيري از دانش مهندسي و تجربه عـملي نيروهاي متــخصص در بحث فني و اجرايــي در بيــش از يك دهه فعاليت توانـسته است رزومه چشمگيري در زميـنه همكاري با كمپاني هاي آلوبــاند USA، آلوتايل، آلـكوباند، پرميوم بــاند و هيونداي ... را آغاز نمــــايد. هم اكنون اين شركت با بيش از 200 مشتري ثابت و فــعال به يـــكي از بزرگـترين شركت هاي تابلوسازي و اجراي نماي ساختمان در كشور بدل گرديده است. شركت تابلو سازي پاسارگاد تا به حال با مجموعه هاي بزرگي از قبيل بانك ها ، مراكز اداري ، تجـــاري و ارگانها همكاري و قراردادهايي را به ثبت رسانده كه تمامي قراردادها در رزومه شركت موجود مي باشد و تــصاوير پروژه دراختيار تمامي مشـتريان و مراكز بازرسـي و سنجشي در كشـــــور قرار داده شده است تا بتوانــــيم اعتماد شما مشـــــتريان عــــــزيز را جلب نماييم.

از افتخارات شركت آريو پاسارگاد دريافت لوح تقدير از دبير كل اجلاس صنايع ملي ايران به جهت حسن انجام فعاليت و نوآوري در زمينه تابلو سازي و كسب رتبه نخست تابلوسازي سال 95 كشور مي باشد.

يك نوع از چلنيوم بنام لترمكس (lettermax) نيز در بازار موجود ميباشد كه فرق آن با ديگر لبه ها اينست كه در بروي لبه حدود ۱ سانتيمتر فضايي تعبيه شده كه علاوه بر سطح حروف از اين قسمت نيز نور ديده ميشود و يك زيبايي خاصي به حروف لترمكس ميدهد كاربرد اين حروف بيشتر در اماكن با ارتفاع كم است كه ديد نور اطراف جلوه خاصي را براي بيننده ايجاد مي نمايد توليد كننده لبه لتر مكس كشور تايوان مي باشد . تابلو حروف برجسته (چلنيوم) مهمترين موضوع درتابلو نور مناسب حروف است كه در صورت به وجود آمدن مشكل در آن كل كار تابلوساز زير سوال مي رود از آنجايي كه تمامي led هاي موجود در ايران چيني بوده و هيچ گونه ضمانتي ندارند نمي شود مدت دقيقي براي كاركرد آن در نظر گرفت همچنين افت نور در مدتي كوتاه ، مصرف برق بيشتر ، ايجاد سايه روشن در حروف ، خاموشي قطعه اي ، سيم كشي بيشتر به خاطر تعداد بالاتر در حروف براي جلوگيري از سايه در حروف و موارد ديگري هست كه توصيه ميگردد از led در تابلو استفاده نگردد . مزيت smd نسبت بهled اين است كه نوري معادل ۵ برابر led دارد ، هيچ گونه سايه روشني در حروف نمي توان ديد اين به دليل زاويه تابشي نور بسيار گسترده است و نور از صحفه اي نوراني در يك محيط تابيده مي شود ، مصرف برق بسيار پايين ، عدم افت نور در دراز مدت ، مزيت فقط در smd هاي كره اي موجود است در حال حاضر توليدات كشور كره در اين عرصه حرف اول را مي زنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۳:۵۴ توسط:mohammad موضوع:

آريو حفاظ پاسارگاد

آريو حفاظ پاسارگاد فعاليت خود را در سال 1381 در زمينه نماي ساختمان آغاز نمود.

اين شركت با بهره گيري از دانش مهندسي و تجربه عملي نيروهاي متخصص در بحث فني و اجرايي در بيش از يك دهه فعاليت توانسته است رزومه چشمگيري در زمينه مشاوره، طراحي و اجرا برجاي بگذارد. هم اكنون اين شركت با بيش از 200 مشتري ثابت و فعال به يكي از بزرگترين شركت هاي اجراي نماي ساختمان در كشور بدل گرديده است. شركت پاسارگاد تا به حال با مجموعه هاي بزرگي از قبيل بانك ها، مراكز اداري، تجاري و ارگان ها همكاري و قراردادهايي را به ثبت رسانده كه تمامي قراردادها در رزومه شركت موجود مي باشد و تصاوير پروژه دراختيار تمامي مشتريان و مراكز بازرسي و سنجشي در كشور قرار داده شده است تا بتوانيم اعتماد شما مشتريان عزيز را جلب نماييم.

 

 

از مزاياي كار با شركت پاسارگاد مي توان به موارد زير اشاره كرد:

▪ داراي 3 ســــال بيـــــمه نامه كيــــــفيت محصول و اجـرا​​

▪ توان مالي ، فني و اجـرائي بالا در انجــــام پـروژه هايـي بزرگ

▪ مهندسين مجرب در سـاخت و اجراي پروژه هـا با نمــــونه كار ​​

▪ دپـــوي بالاي محــصولات در انبار و كارگــاه هــــاي شركت


نرده هاي آلومينيومي نرده هاي جديدي است كه جديدا در اروپا جايگزين و آهني شده است. نرده هاي آلومينيومي نيازي به آبكاري ندارند. آلومينيوم به صورت شمش توليد شده و سپس به صورت استوانه يا بيلت در مي آيد و در دماي چهارصد درجه سانتي گراد قابل انعطاف و نرم مي شود. اين محصول توسط دستگاه پرس اكستروژن تزريق شده و توسط قالب هاي مختلف به اشكال گوناگون درآمده و در ابعاد شش متري برش مي شود. سپس منيزيوم آن داخل كوره حرارتي يا اج شده مي سوزد و به پروفيل سخت تبديل مي گردد. يكي از مزاياي نرده آلومينيومي، ماندگاري و دوام اين محصول به ويژه در مناطق مرطوب است. همچنين نرده هاي آلومينيومي نيازي به جوشكاري و رنگ كاري يا ندارند. در نصب اين نرده ها به جاي پيچ متري از بلت بيست براي پايه ها استفاده مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۳:۱۷ توسط:mohammad موضوع:

نرده هاي شيشه اي

اضافه كردن نرده به راه پله، موجب تامين ايمني راه پله مي شود. در كنار اين ايمني، شما مي توانيد زيبايي خاصي را نيز به راه پله هاي محل كار يا منزل خود بدهيد. براي اين منظور مي توانيد از تركيب نرده و شيشه استفاده كنيد. اين نرده ها بسيار شيك و زيبا است. سيستم هاي نرده كشي استيل علاوه بر استحكام و ايمني، ظاهري زيبا به مكان شما مي دهد.

تركيب شيشه و استيل مدت طولاني براي شما كار مي كند. اين مواد دچار خوردگي كه به ساير مواد آسيب مي زنند، نمي شوند. استيل و شيشه بهترين مواد براي مصارف خانگي هستند، زيرا به راحتي تميز مي شوند. ساختمان شما پس از نصب نرده كشي استيل و شيشه، جلوه ي ديگري پيدا مي كند. چنين جلوه اي مطمئنا ارزش سرمايه گذاري را دارد.


هندريل يا نرده هاي شيشه اي
نرده هاي شيشه اي علي رغم جنس شيشه اي خود از استحكام بالاي برخوردار هستند كه به خوبي نور محيط را حفظ مي كنند.
نرده هاي شيشه اي در 2 مدل اجرا مي شود:
1- با شيشه سكوريت
2- با شيشه لمينت
در نرده شيشه اي نوع اول از شيشه سكوريت 8 تا 12 ميليمتر و براي پايه ها از پروفيل آلومينيوم يا استيل استفاده مي شود. اين پروفيل ها بر اساس ارتفاع هندريل با فاصله هاي معيني از يكديگر قرار مي گيرند. شيشه ها نيز در اين پروفيل ها جاگيري مي كنند. پايه ها نيز با بست شيشه گير ثابت و فيكس مي شوند. در نهايت درپوش آلومينيومي آنادايز بر روي اين پايه ها قرار مي گيرد. قيمت اين نوع نرده ها كه به صورت تركيبي عرضه مي شوند، يك سوم نرده هاي تمام شيشه است. براي ساختمان هاي مسكوني و اداري و راه پله و ويلا و بالكن و تراس و محوطه استخر و همين طور نماي ساختمان به كار مي رود.
لمينت از قرار گرفتن دو عدد از شيشه هاي سكوريت با ضخامت هاي 5 و 8 و 10 ميل را كنار يكديگر ساخته مي شود. حداكثر ارتفاع در نرده هاي شيشه لمينت 150 سانتي متر مي باشد كه استاندارد بين المللي مي باشد. اين نوع نرده به صورت نرده هاي تمام شيشه عرضه مي گردند، يعني فقط از شيشه استفاده مي شود، هم به عنوان پايه نرده و و هم به عنوان گارد محافظ به كار گرفته مي شود. ضخامت شيشه 12 تا 16 ميليمتر بوده و از هندريل استيل و آلومينيوم و چوبي استفاده مي شود. براي اماكن عمومي مانند بيمارستان ها، دانشگاه ها، فرودگاه، مجتمع تجاري و هتل ها مناسب است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۲:۲۷ توسط:mohammad موضوع:

خاله زنک

گردن آویز طرح اسم بند چرم

دستبند طرح تایپوگرافی مروارید

دستبند طرح تایپوگرافی

خاله زنک

گردن آویز طرح اسم بند چرم

دستبند طرح تایپوگرافی مروارید

دستبند طرح تایپوگرافی

گردن آویز تایپوگرافی

گردن آویز طرح اسم

گردن آویز طرح اسم مروارید